Akcje charytatywne i sponsoring

Akademia Smyka za jeden z priorytetów rozwoju, stawia odpowiedzialność i szacunek do otaczającego świata i środowiska oraz wspieranie i kształtowanie wzorowych postaw patriotycznych. W celu ochrony dziedzictwa naturalnego oraz w obronie szczytnych celów obywatelsko-społecznościowych związanych ze środowiskiem lokalnym jak i ogólnoświatowym, Przedszkole wspiera różnego rodzaju akcje. Do tych przedsięwzięć angażuje często całą społeczność Akademii Smyka. Przykłady działań podjętych przez Akademię Smyka.
PW zeszłym roku szkolnym wspomogliśmy organizację festynu na rzecz zaprzyjaźnionego z nami Pana Radka

Przedszkole jest oficjalnym sponsorem drużyny piłkarskiej rocznika 2005
Klubu Sportowego "Warta" Poznań

Rozpoczynamy akcję "Dobra Moneta" wspomagając działania księży Sercanów na Filipinach
SMYKI POMAGAJĄ FILIPINOM

Widoku tak szczęśliwych koni nigdy nie widziałam. Spotkały się po 3 dniach po tym jak zostały rozdzielone po zakupie na targu w Skaryszewie. O mały włos mogły się nie zobaczyć już wcale. W ostatniej chwili zorientowano się, że są siostrami i cale życie chodziły w jednym zaprzęgu. Gdy po zakupie jednej z nich konie nie chciały się rozdzielić informacja o tym że są rodzeństwem dotarła do Pana Michała Bednarka, który pojechał do Skaryszewa ratować konie. Tak więc w ostatniej chwili ocalone zostały dwie klacze.

Akcja na rzecz koni
Walentynkowe serduszko dla zwierząt - 10-12.02.2015

Ze sprzedaży rogali świętomarcińskich uzyskaliśmy kwotę 173 zł 50 gr
Kwota ta została przeznaczona na zakup maskotek dla chorych dzieci z oddziałów onkologicznych.

Dzieci z Przedszkoli Akademia Smyka i Smykoludki przed Świętami Bożego Narodzenia upiekły pyszne pierniczki.
Wraz z ciociami ślicznie je udekorowały i włożyły w woreczek z koronki.

Drogie Dzieci i Szanowni Rodzice

Dziękujemy Wam za udział w akcji ZBIERAM-WSPIERAM.
Zebraliśmy wspólnie ponad 1 tonę (1206 kg)!!! zużytych baterii i starych płyt CD/DVD
Wraz z ciociami ślicznie je udekorowały i włożyły w woreczek z koronki.


Czy wiesz, że za 6 kg srebrnego złomu (łańcuszków, kolczyków nie do pary, powyginanych łyżeczek, poczerniałych medalików) można wybudować dom dla ofiar tajfunu na Filipinach? Przejrzyj swoje szuflady i namów innych do pomocy, dołączając do akcji "srebro na wagę złota"! Nie musisz mieć wiele, bo liczy się każdy gram, aby przywracać nadzieję tym, którzy stracili wszystko...

Nasi partnerzy
WARTA FENOM Pływalnia Atlantis Malta Ski Akademia Bobasa Lasy Państowe Stoważyszenie Benek Azs Poznań Biblioteka Raczyńskich Muzeum Narodowe ASGO Pan Marchewka TulipBox

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia, pliki itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2016 r. poz. 666 z póĽn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Back to top