Wielką kreatywnością i pracowitością wykazały się wszystkie rodzinne zespoły, które wzięły udział w tegorocznym dyniowym konkursie. Kareta Kopciuszka, pszczółka Maja, kameleon, kobra, jednorożec, kot, lis,.... to tylko niektóre z fantastycznych lampionów, które rozbłysły w naszej przedszkolnej galerii. Głosami Smyków i Rodziców zwyciężył KAMELEON.
Wszystkim twórcom serdecznie gratulujemy!

BRAWO!

WYNIKI KONKURSU

POBIERZ (format pdf)


Nasi partnerzy
WARTA FENOM Pływalnia Atlantis Malta Ski Akademia Bobasa Lasy Państowe Stoważyszenie Benek Azs Poznań Biblioteka Raczyńskich Muzeum Narodowe ASGO Pan Marchewka TulipBox

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia, pliki itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2016 r. poz. 666 z póĽn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Back to top