Święto Pracy i rocznica wejścia Polski do Unii Europejskiej - Dzień Flagi – Rocznica Uchwalenia Konstytucji 3 maja, to dla nas Polaków bardzo ważne daty.
Budzą refleksje i wspomnienia o dziejach naszego Narodu. Podczas zbliżających się Świąt, pod Biało-Czerwoną Flagą, pamiętać będziemy, że nasza teraźniejszość i przyszłość powiązana jest ściśle z tym, co już za nami.
Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy Polakami i w czasie trudnej próby potrafimy się wspierać i jednoczyć.

Corrige praeteritum, praesens rege, cerne futurum.
Nasi partnerzy
WARTA FENOM Pływalnia Atlantis Malta Ski Akademia Bobasa Lasy Państowe Stoważyszenie Benek Azs Poznań Biblioteka Raczyńskich Muzeum Narodowe ASGO Pan Marchewka

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia, pliki itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2016 r. poz. 666 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Back to top