Bliskość terenów zielonych oraz ścisłego centrum sprawiają iż jest lokalizacja wyjątkowa.

Przedszkole Akademia Smyka położone jest w przepięknej willowej dzielnicy Sołacz tuż przy parku Wodziczki i w niedalekiej odległości od Parku Sołackiego. Bliskość terenów zielonych i spacerowych potęgują bajkowy klimat placówki. Bliskość ścisłego centrum Poznania powoduje iż wielu rodzicom jest do nas po drodze do pracy.

ul. Grudzieniec 34, 60-601 Poznań
+48 61 840 76 10 - chwilowo nieczynny
+48 721 444 507
www.akademiasmyka.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
jesteśmy na
Nasi partnerzy
WARTA FENOM Pływalnia Atlantis Malta Ski Akademia Bobasa Lasy Państowe Stoważyszenie Benek Azs Poznań Biblioteka Raczyńskich Muzeum Narodowe ASGO Pan Marchewka TulipBox

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia, pliki itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2016 r. poz. 666 z póĽn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Back to top