28 września Smyki wzięły udział w PRÓBNEJ EWAKUACJI PRZEDSZKOLA.
Wszystkie spisały się na medal! Bezpieczne opuszczenie budynku i przejście na miejsce zbiorki zajęło im zaledwie 4 minuty!

Ciocie-Nauczycielki zadbały o bezpieczeństwo dzieci, a pozostali Pracownicy pod kierownictwem Cioci dyrektor wykonali zadania przewidziane procedurami wewnętrznymi przedszkola- na wypadek sytuacji nadzwyczajnych.
Wszystkim sprzyjała aura- było jesiennie, ale ciepło i bezwietrznie.

Dbamy w naszej Akademii o bezpieczeństwo i ćwiczymy umiejętności potrzebne w sytuacji zagrożenia zdrowia i życia.ewakulacja_21_wiad_1
ewakulacja_21_wiad_2
ewakulacja_21_wiad_3
ewakulacja_21_wiad_4
ewakulacja_21_wiad_5
ewakulacja_21_wiad_6
ewakulacja_21_wiad_7
ewakulacja_21_wiad_8
ewakulacja_21_wiad_9
ewakulacja_21_wiad_10
Nasi partnerzy
WARTA FENOM Pływalnia Atlantis Malta Ski Akademia Bobasa Lasy Państowe Stoważyszenie Benek Azs Poznań Biblioteka Raczyńskich Muzeum Narodowe ASGO Pan Marchewka TulipBox

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia, pliki itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2016 r. poz. 666 z póĽn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Back to top