Drodzy Rodzice i Smyki

jesteście ANIOŁAMI!
Wszystkie listy napisane do Gwiazdora
przez dzieci, będące podopieką Hospicjum Palium w Poznaniu znalazły wśród Was Rodziny, które spełniły dziecięce marzenia.

Dodatkowo, za zebrane podczas kiermaszu mikołajkowego fundusze (za pierniczki wypiekane przez dzieci, płyty z kolędami śpiewanymi przez nasze Smyki oraz książki) udało nam się spełnić marzenia zawarte w kolejnych kilku listach.

Za ogromne serce i zaangażowanie dziękujemy wszystkim DARCZYŃCOM
Nasi partnerzy
WARTA [Rozmiar: 177878 bajtów] Pływalnia Atlantis Malta Ski Akademia Bobasa Lasy Państowe Stoważyszenie Benek Azs Poznań Biblioteka Raczyńskich Muzeum Narodowe ASGO Pan Marchewka

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia, pliki itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2016 r. poz. 666 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części. Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Back to top